Autoservis

Naša firma Px Auto prevádzkuje aj vlastný PX Autoservis - Px Autocentrum,  kde ponúkame kompletnú starostlivosť o Vaše vozidlo, od čistenia, tepovania interiérov, leštenia svetiel či karosérie, až po bežnú údržbu, alebo rozsiahlejšie opravy Vášho vozidla. Jedná sa o novo zriadené Autocentrum v Považskej Bystrici, rýchloservis a pneuservis, v ktorom vykonávamé všetky bežné opravy vozidiel, ale aj tie náročnejšie.

V našom autoservise sa snažíme pracovať vždy rýchlo, efektívne a hlavne precízne pri každom opravovanom vozidle. K Vášmu vozidlu pristupujeme, ako k nášmu vlastnému vozovému parku, s maximálnou opatrnosťou a citom.

 

PREČO DAŤ OPRAVIŤ VOZIDLO PRÁVE K NÁM?
Pri návšteve nášho autoservisu, ako prvé spíšeme preberací protokol o vozidle a jeho závadách. V ňom uvedieme údaje o vozidle, stav tachometra, videteľné poškodenia karosérie a chýb, ktoré vozidlo vykazuje.
Po dôkladnej kontrole, skúšobnej jazde a diagnostike vozidla zhodnotíme ostatné chyby a nedostatky, ktoré bude potrebné odstrániť následným vykonaním samotnej opravy.

Približnú cenú práce a materiálu, ktorý bude k Vášmu vozidlu použitý na opravu a odstránenie závad budete vedieť už pri odovzdaní vozidla k nám na opravu. Cenová kalkulácia je približná, aby ste vedeli koľko bude prípadná oprava vozidla stáť. 

NAŠÍM ZÁKAZNÍKOM PONÚKAME:

✔️ profesionálny prístup
✔️ precízne vykonanie opravy
✔️ férove jednanie
✔️ prijateľné ceny
✔️ nadštandardné služby


Náhradné diely sú dodávané priamo z našej dcérskej firmy PX Autodiely, ktorá okrem iného zásobuje aj ostatné autoservisy v okolí, ale aj po celej SR. Jedná sa vždy o originálne autodiely od všetkých svetových a renomovaných výrobcov, ktoré predávame naším zákazníkom za bezkonkurečné ceny.


ROZSAH SERVISNÝCH PRÁC A SLUŽIEB V NAŠOM AUTOSERVISE
- rýchloservis 
- autoservis, pneuservis
- príprava vozidiel na STK a EK
- diagnostika vozidiel
- výmena prevádzkových kvapalín
- výmena všetkých komponentov podvozku
- kontrola a výmena brzdových segmentov
- výmena rozvodov
- meranie kompresie válcov
- výmena turbodúchadiel
- výmena vstrekovačov, riadení
- výmena výfukových častí
- pneuservisné práce
- ručné umývanie a čistenie interiérov
- leštenie svetlometov a karosérie

 


OBJEDNÁVKY DO AUTOSERVISU
tč. +421 944 813 005
www.facebook.com/pxautocentrum
Instagram - pxautocentrum