Autoservis a Pneuservis

Ďalšou zo spomínaných služieb, ktoré naša firma ponúka všetkým motoristom, je rýchloservis a autoservis. Vykonávame všetky mechanické práce, bežné opravy, prípravy na STK a EK a takisto ich absolvovanie, servisné prehliadky, diagnostiku a kompletnú údržbu osobných a úžitkových vozidiel.

V našom autoservise sa snažíme pracovať rýchlo, kvalitne a efektívne. S Vaším vozidlom zaobchádzame maximálne šetrne. Ku každému zákazníkovi u nás servisovanému autu pristupujeme individuálne, vozidlá z nášho autoservisu odchádzajú vždy vyčistené.AKÉ NÁHRADNE DIELY POUŽÍVAME?
Náhradné diely sú dodávané priamo z našej dcérskej firmy PX Autodiely, ktorá okrem iného zásobuje aj ostatné autoservisy v okolí, ale aj po celej SR. Jedná sa vždy o originálne autodiely od všetkých svetových a renomovaných výrobcov, ktoré predávame naším zákazníkom za bezkonkurečné ceny. Preto pokiaľ servisujete vozidlo v našom servise, dokážete ušetriť na cene autodielov nie malé financie oproti ostatným autoservisom, ktoré takúto možnosť nemajú.

 

ROZSAH SERVISNÝCH PRÁC A SLUŽIEB V NAŠOM AUTOSERVISE
- rýchloservis 
- autoservis, pneuservis
- príprava vozidiel na STK a EK
- diagnostika vozidiel
- výmena prevádzkových kvapalín
- výmena všetkých komponentov podvozku
- kontrola a výmena brzdových segmentov
- výmena rozvodov
- meranie kompresie válcov
- výmena turbodúchadiel
- výmena výfukových častí
- pneuservisné práce
- ručné umývanie a čistenie interiérov
- leštenie svetlometov a karosérie